Sohbet Kurallarımız

 
1 )CukurSohbet.Com Odalarında, Küfür, Argo, Basitleşmiş Kelimeler Kullanmak Yasaktır.
2 )Sohbet Odalarında Kesinlikle Kavga Etmek Yasaktır. Aksi Takdirde O Anki Kanaldan Atılabilir yada Sunucudan Tamamen Uzaklaştırılırsınız.
3 )CukurSohbet.Com Sitesinde TÜRKİYE Büyükleri ve Yöneticileri Hakkında İllegal yada Uygunsuz Sohbetler Yapmak Yasaktır.
4 Sohbet Odalarımızda Siyasi İçerikli Yazılar, Propaganda Olacak Sözler Yazmak Yasaktır.
5 )Sohbet Odalarımıza Uygunsuz Nicklerle Girmek Yasaktır. Bu Uyarıyı Göz Ardı Edenler Botlar Tarafından Atılır Yada Yöneticiler Müdahale Edilir.
6 )Sohbet Odalarımızda Kanalları Gereksiz Yere Kirletmek Yasaktır. Basit Bir Örneği Olarak Gir Çık Gir Çık Yaparak Kullanıcıları Rahatsız Edecek Durumlardan Uzak Durunuz.
7 )Üst Üste Yazılar Yazmak Yada Noktalar Koyarak Sohbet Kanalını Kirletici Durumlar Yasaktır. Uyarı Alır Yada Bulunduğunuz Kanaldan Atılabilirsiniz.
8 )Sohbet Kanalları Yetkilileri yada Sunucu Görevlileri ile Kavga Etmek, Tartışmak, Laf Atmak Yasaktır. Haklı Bir Durumda #OperHelp Kanalımıza Gelerek Şikayet Edebilirsiniz.
9 )Sohbet Odalarımızda Bilgilerinizi 2.ci Bir Şahısla Paylaşmanız Yasaktır. Aksi Durumda Kendinizden Sorumlu Olduğunuzu Unutmayınız. Bu Durumda Sohbet Sunucu Yöneticileri Hiç Bir Sorumluluğu Kabul Etmemektedir.
10 )Her Kullanıcı Kendinden Sorumludur. Yaptığı, Yapacağı Tüm Olaylar Kendi Hükmünce Yapılmış Sayılmaktadır. Bilgilerinizi Paylaşır Yada Çaldırırsanız Bu Sizin Sorumluluğunuzdadır.
11 )Yukarda Belirtilen Kurallar Dışında CukurSohbet.Com Yeni Kurallar Ekleyebilir, Dilerse Kurallarda Değişiklilik Gösterebilir.
12 )11.ci Konuda Belirtiği Üzere Her Kullanıcı Kuralları Kabul Etmiş Sayılarak Sohbet Odalarına Giriş Hakkı Verilmektedir. Aksi Takdirde Kurallarımıza Uymak Zorunluluğu Tüm Sunucuda Geçerlidir. Bu Kurallar Yöneticiler Dahil Uyulması Gereken Hallerdir.
sohbet odaları club